KONST / Litografier / Färglitografi 12432115
nr 1243 2115
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, "Take off". Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 41x62
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:48:01
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd